Nic nie dzieje się z przypadku…

Tak również stało się tym razem, kiedy podczas pobytu w restauracji zaproponowano nam wino z jednej z Podkarpackich winnic.

 

Było to piękne i owocowe wino ze szczepu Solaris, które idealnie schłodzone dotknęło duszy i zmieniło ją na zawsze.

 

Zaraz po powrocie wiedząc jaka to winnica i jakie wino rozpoczęliśmy poszukiwania sklepu, miejsca gdzie możemy szybko i sprawnie dokonać zakupu. W żadnym sklepie jednak nie udało nam się znaleźć tego wina.

 

Aby dokonać zakupu wybraliśmy się więc bezpośrednio do winnicy.

 

Tam okazało się, że wina z tego gatunku i rocznika już nie ma. Skończyło się. My jednak z odmienioną dusza rozpoczęliśmy wędrówkę po winnicach Podkarpacia w poszukiwaniu tego ideału, którego zasmakowaliśmy po raz pierwszy. Wino to stało się dla nas świętym gralem i nasza podróż trwa dalej.

 


Aby podzielić się naszymi doświadczeniami i umożliwić Państwu skosztowania tych wyjątkowych i unikatowych win, postanowiliśmy połączyć pasję z przedsiębiorczością i tak powstał Dom Wina Polskiego.

 

Dom to miejsce, do którego chcemy wracać, Dom to miejsce które daje nam szczęście i odpoczynek od codzienności.

 

Zapraszamy do zapoznania się z oferta naszego sklepu i zasmakowania Podkarpackich win. Spieszcie się, ponieważ wina w naszej ofercie są unikatowe, często są to krótkie i niewielkie zbory.

 

Czasem jest to 1000 butelek, czasem 500, a czasem tylko 100. Dołączcie do naszej podróży i cieszcie się winem bo „Wino nie tylko się pija. wino się wącha, obserwuje, podziwia, smakuje, sączy, delektuje i o winie się mówi.” Król Edward VII

 

Zapraszamy do współpracy restauracje, hotele, sklepy które chciałby nie tylko zaproponować swoim klientom unikatowy smak wina, ale również podkreślić swój regionalny charakter.